Cam Balkon Sistemi

Balkonlarda yaz-kış keyif yapmanızı sağlayan bir uygulama olan cam balkon sistemleri konforlu ve dekoratif bir mekan kazanmanızı sağlıyor. Sadece balkonlarda değil, kış bahçelerinde, teraslarda, cafe ve restoranlarda da kullanılan bu sistem, kapalı ancak dış dünyayla tamamen bağını koparmamış, panoramik bir mekana sahip olmanızı sağlıyor. Sistem, zengin cam balkon modelleri ile tüm balkonlara ve farklı alanlara  uygulanma özelliğine sahip.

cam balkon modelleri

cam balkon modelleri

Cam Balkon  Modelleri

Cam balkon sistemleri, L, kare, oval, yuvarlak tüm balkonlara uygulanabilir. Cam balkon çeşitlerinde kaliteye göre farklı isimler bulmak mümkündür. Gold, lüks, premium, prestij gibi çeşitleri olan uygulamanın renk kartelası da oldukça geniştir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan sistem, uygulamanın kullanıcının zevkine ve isteğine göre şekillenmesini olanaklı hale getirir.

cam balkon sistemleri

cam balkon sistemleri

Cam balkon fiyatları da seçilen modele, renge, alanın büyüklüğüne göre farlılık gösterir. Cam balkonun fiyatı metrekare ile hesaplanır. Model ve renk fiyatların belirlenmesinde önemlidir ancak en önemli unsur uygulama yapılacak alanın metrekaresidir. Hangi cam balkon türünün seçileceğine firma yetkililerine danışarak karar vermek gerekir.

Yoruma kapalı.