Cam Balkonlarda Perde Kullanımı

Evinizdeki manzaranın tadını dört mevsim çıkarmanızı sağlayacak, balkonunuzu her daim kullanmanıza imkan verecek cam balkon uygulaması ile güzel bir yaşam alanı daha kazanabilirsiniz. Ama yazın ne olacak, bütün güneş içeri girecek diye de endişelenmeyin. Cam balkon sistemleri bugün kendinden perdeli olarak da imal edilebiliyor.

cam balkon

cam balkon

Bir çeşit stor perde olan bu çeşitler yazın güneşle olan ilginizi kesiyor. Modelini ve rengini kendinize göre seçebiliyorsunuz. Eğer böyle bir perde düşünmüyorsanız bildiğiniz tül perdelerle de değişik modeller yaratabilirsiniz. Ama kendinden perdeli gelen sistem size kolaylık sağlayacaktır. Ya da evinizin güneş görme durumuna göre hiç perde takmadan da rahatlıkla bu sistemleri kullanabilirsiniz. Kendinden perdeli cam balkon sistemleri kafe, lokanta gibi halka açık kullanım yerleri için de büyük kolaylık ve dekoratif bir unsur oluşturuyor.

cam balkonlar

cam balkonlar

Otellerin teras katları cam balkon sistemleri ile kaplanınca çok güzel kahvaltı salonları ortaya çıkıyor. Duruma göre ofislerde hacimleri ayırmak için bile kullanılabilir. Panellerin birbiri üzerine toplanması temizlik açısından da kolaylık sağlıyor. Normal cam silme işlemi ile paneller rahatlıkla temizleniyor.

Yoruma kapalı.