Katlanabilir Cam Sistemleri Her Yerde

Katlanabilir cam balkon sistemleri günümüzde yaygınlaşır oldu. Çünkü evlerde sağladığı pek çok avantajı var. Ayrıca cam sistemler sadece evin küçük balkonu için değil. Büyük bir terası bile bu sistemle kapatıp kendi özel hobi mekanınızı yani kış bahçenizi oluşturabilirsiniz. Bütün bunlardan başka katlanabilir cam sistemleri büyük AVM’lerde, otellerde,  restoranlarda kafelerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Artık katlanabilir cam balkon her yerde görülüyor.

İşletmeler için de İdeal

Mekana özel boyutta üretilmiş camlarla ve uygun bir montajla otellerde ve alışveriş merkezlerine takılan katlanabilir cam balkon sistemleri sonucunda mekanlar genişliyor, böylece  hem içte hem dışta bir bütünlük sağlanıyor. Bu bütün işletmelerde büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

cam balkonlar her yerde

cam balkonlar her yerde

Kayabilen kanatlar sayesinde mekanlar pratik bir biçimde birbirlerinden ayrılabiliyor ama temelde mekanın bütünlüğü bozulmamış oluyor. Böylece kafelerde, otellerde ve restoranlarda iç hacim aynı anda birden fazla amaca hizmet edebiliyor. Bu da akla hemen katlanabilir cam sistemlerinin sigara yasağına karşı da bir çare olabileceğini getiriyor. Hizmet sektöründe her şeyi düşünmek gerek.

Yoruma kapalı.